Informačný systém QI

sa funkčne, technicky a licenčne najviac hodí pre menších aj väčších zákazníkov. Je široko škálovateľný, pokrýva všetky oblasti ERP systémov a má podporu slovenského prostredia a legislatívy.


3 hlavné dôvody, prečo si vybrať QI

 • Viditeľnosť

  QI poskytuje okamžitý a spoľahlivý obraz firmy, čím uľahčuje menežerské rozhodnutia, sledovanie cieľov a forecasting

 • Produktivita

  QI preväzuje všetky oddelenia firmy, automatizuje procesy, šetrí pracovníkom čas a drží večnú pamäť firmy

 • Návratnosť

  Náklady na obstaranie systému QI a prevádzku systému sú veľmi nízke v porovnaní s prinesenými možnosťami


Riešenie QI nachádza uplatnenie ako komplexný informačný systém pre riadenie organizácií v oblastiach výroby, obchodu a služieb. QI integruje aplikácie z kategórií systémov ERP, CRM, DMS, SCM, APS, e-aplikácií a ďalších. Štandardné aplikácie QI sú usporiadané do referenčných modelov, ktoré v sebe združujú funkcie špecifické pre daný odbor činnosti. Sú pripravené referenčné modely pre riadenie obchodu, služieb, ekonomiky a výroby.


Moduly QI

Finančné účtovníctvo, Financie, Nákup a predaj, Skladové hospodárstvo, Marketing, Riadenie vzťahov so zákazníkmi, Personalistika, Mzdy, Organizácia a riadenie, Majetok, Servis, Výroba


Technológia

Vďaka QI Builderu je možné upravovať existujúce aplikácie priamo u zákazníka bez obmedzenia prevádzky. A čo je rovnako dôležité, niektoré typy zmien môže realizovať zaškolený firemný IT špecialista. Ide napríklad o úpravy vzhľadu tlače alebo obrazovkových formulárov.

V QI nič nie je nemožné. Naši partneri sú pripravení doladiť riešenie formou zákazkových úprav tak, aby maximálne vyhovovalo štýlu Vášho podnikania. Na rozdiel od neplastických krabicových systémov to vďaka technologickým možnostiam zariadi QI jednoducho a takmer okamžite.

 • Architektúra

  QI je postavené na viacvrstvovej architektúre klient/server

 • Podporované databázové servery

  MS SQL Server 2008 / 2008R2 / 2012 / 2014 / 2016

 • Podporované operačné systémy

  Microsoft Windows Vista 7 / 8 / 8.1 / 10 MS Windows Server 2008 / 2008R2 / 2012 / 2012R2 / 2016

Ak Vás systém QI zaujal, neváhajte nás kontaktovať.Rýchla vzdialená pomoc

Stiahnite si klienta pre vzdialenú pomoc

Po stiahnutí a spustení nám oznámte číslo ID, ktoré sa Vám zobrazí.

Táto stránka používa súbory cookies. Ak budete pokračovať v prehliadaní tejto stránky, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií.