IP kamerové systémy - vzdialený dohľad nad priestorom

IP kamery Vám dovolia sledovať určený priestor nech sa nachádzate kdekoľvek na svete

IP kamerové systémy

Vďaka kamerovým systémom môžete monitorovať vaše priestory vzdialene a je úplne jedno, čí sa nachádzate na Slovensku alebo ste niekde na dovolenke v horách. Pre úspešné pripojenie potrebujete mať akurát funkčné pripojenie k internetu a vaše mobilné zariadenie (smartphone, tablet alebo notebook). Pomocou zariadenia viete veľmi rýchlo skontrolovať v akom stave sú monitorované priestory.

Počas našich dlhoročných skúseností sme si vytipovali najspoľahlivejšie výrobky a renomovaných výrobcov ako sú napríklad:

Montáž a poradenstvo

V prípade, že ste sa rozhodli monitorovať svoje priestory a neviete sa rozhodnúť pre konkrétneho výrobcu alebo produkt, neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám s výberom pomôžeme a poradíme, ktorý produkt je pre vás ten pravý. Ak si netrúfnete kameru zapojiť sami aj s týmto problémom Vám vieme pomôcť. Zabezpečíme a nastavíme všetko tak aby to bez problémov fungovalo.Rýchla vzdialená pomoc

Stiahnite si klienta pre vzdialenú pomoc

Po stiahnutí a spustení nám oznámte číslo ID, ktoré sa Vám zobrazí.

Táto stránka používa súbory cookies. Ak budete pokračovať v prehliadaní tejto stránky, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií.