Vedenie účtovníctva, prenájom ekonomického SW

Prenájom ekonomického SW

Ponúkame možnosť vzdialeného prístupu k nášmu serveru a prenájom ekonomického SW - nemusíte kupovať a udržiavať vlastný ekonomický softvér, o všetko sa postaráme. Vám stačí iba vkladať údaje, tlačiť si doklady (faktúry, pokladničné príjmy / výdaje, skladové pohyby, atp.). To všetko iba za mesačný prenájom - s možnosťou využiť naše účtovné služby.

Vedenie účtovníctva

Ponúkame našim zákazníkom voľné kapacity pre vedenie účtovníctva - jednoduché alebo podvojné účtovníctvo + DPH, mzdy, skladové hospodárstvo, evidencia a odpisy majetku, ... - kompletná agenda firmy.

V našej firme máme skúsenosti s vedením účtovníctva pre ziskové organizácie (bežné obchodné organizácie, s.r.o. alebo v.o.s., a.s.), špeciálne ponúkame skúsenosti pre firmy pôsobiace v oblasti cestovného ruchu, atp.

Spracovanie - vedenie účtovníctva ponúkame v priestoroch našej firmy, prípadne ponúkame možnosť dohody pravidelnej návštevy našej pracovníčky vo Vašej firme a vedenie účtovníctva priamo u Vás.

Cenu výkonov za vedenie účtovníctva dohodneme spravidla mesačným paušálnym poplatkom. Tento sa dohodne po trojmesačnej skúšobnej dobe spracovania, po oboznámení sa s problematikou Vašej firmy. Pre približný výpočet môžete použiť kalkuláciu, uvedenú ďalej.

Sadzby honorárov

pre vedenie účtovníctva, platné od 1.1.2009

  Popis prác     Orientačné ceny bez DPH  
  za 1 položku (prípad) 
  Orientačné ceny bez DPH  
  za 1 hodinu  
Vedenie finančného účtovníctva   1,- až 2,- €   31,- €
Závierky (bilancie), komplexné účtovné poradenstvo   dohodou   33,20,- €
Daňové poradenstvo, daňové priznania   dohodou   35,- €
Zastupovanie vo veci daní a poplatkov, pracovné právo     dohodou   35,- €
Administratívna činnosť   dohodou   21,60,- €
Mzdové účtovníctvo (cena na osobu za mesiac)   10,- €   dohodou


Pri náročných a komplexných daňových problémoch možnosť prirážky až 100%. K celkovému honoráru účtujeme naviac prípadné priame vecné výdavky, vynaložené v priamej súvislosti s plnením zmluvných záväzkov.

Uvedené ceny používame spravidla pre orientačný výpočet mesačného paušálu. Tento sa mení iba v prípade zmeny spotrebiteľských cien, prípadne pri trvalom náraste počtu dokladov, pracovníkov (zamestnancov) mandanta atp.



Rýchla vzdialená pomoc

Stiahnite si klienta pre vzdialenú pomoc

Po stiahnutí a spustení nám oznámte číslo ID, ktoré sa Vám zobrazí.

Táto stránka používa súbory cookies. Ak budete pokračovať v prehliadaní tejto stránky, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií.