Web design

V dnešnom svete moderných technológií je priam nevyhnutné mať na internete firemnú web stránku. S týmto Vám vieme pomôcť a stránku Vám vytvoríme šitú priamo na mieru pre vašu spoločnosť. Poradíme Vám s výberom kľúčových slov na ktoré by ste sa mali zamerať. Stránky vytvárame s responzívnym designom, ktorý zaručí správne zobrazenie stránky či už na klasickom PC, mobilnom telefóne alebo tablete. Technológie ktoré v projektoch používame sú nasledovné:

Google Analytics

Na stránkach Vám nastavíme prepojenie na službu Google Analytics, ktorá umožňuje nielen merať predaj a konverzie, poskytuje tiež aktuálne prehľady o využívaní vašich stránok, rôznych prístupových cestách používateľov na stránky a možnostiach, ako si ich udržať, aby prišli znovu. Služba Google Analytics je vybudovaná na výkonnej platforme vytvárania prehľadov, ktorá sa jednoducho používa, takže na výber požadovaných údajov a prispôsobenie prehľadov stačí len niekoľko kliknutí.Rýchla vzdialená pomoc

Stiahnite si klienta pre vzdialenú pomoc

Po stiahnutí a spustení nám oznámte číslo ID, ktoré sa Vám zobrazí.

Táto stránka používa súbory cookies. Ak budete pokračovať v prehliadaní tejto stránky, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií.